Aktualności

Wraca siłownia, fitness,cardio i squash – ważne informacje!05-06-2020

Od 06.06.2020 znoszone zostaną kolejne restrykcje, a co za tym idzie, możemy udostępnić dodatkowe usługi do Państwa dyspozycji!

Przypominamy, że od 25.05.2020 ruszyły już zajęcia sportowe na sali, a także zajęcia w strefie walki, outdoorowe oraz treningi personalne. Od 06.06.2020 natomiast pojawią się już dodatkowe zajęcia fitness oraz możliwość rezerwacji miejsc na siłowni i strefie cardio. Dostęp do siłowni, strefy cardio, zajęć fitness i sportów walki zapewni Państwu kompletny karnet Open, który na obecną chwilę kosztuje jedyne 89 zł (wejścia jednorazowe w cenie 15 zł). Wszystkie aktualnie aktywne karnety na 10 wejść zostają zamienione na karnet Open. Dodatkowo na siłownie oraz cardio obowiązywać będą zasady rezerwacji takie same, jak w przypadku zajęć fitness i sportów walki, czyli w systemie e-fitness w panelu klienta. Godziny rezerwacji dostępne będą w grafiku zajęć. Aktualny limit osób na siłowni wynosi 17 natomiast w strefie Cardio jedynie 3. Aby nie blokować miejsc na zajęcia dla innych, zdecydowaliśmy się o tymczasowym zmniejszeniu „miejsc rezerwowych” do 2 na poszczególne zajęcia.

Dodatkowo od 08.06.2020 uruchamiamy również możliwość wynajęcia kortu do squasha oraz bowlingu. Godziny rezerwacji dostępne będą w kasie obiektu lub pod nr telefonu 61 222 86 80.

Przypominamy, że z powodu remontu elewacji obiektu sportowego wejście do obiektu odbywać się będzie od strony lodowiska (poniżej znajdują się infografiki). Dodatkowo zmianie ulegają godziny otwarcia obiektu: w tygodniu 5:00 – 1:00weekendy 9:00 – 21:00. Strefa Cardio czynna jedynie od 9:00 do 21:00.

Zgodnie z przekazanymi wcześniej informacjami poniżej w załączniku przedstawiamy Państwu regulamin rozliczenia niewykorzystanych karnetów. Śremski Sport proponuje wszystkim klientom, którzy posiadali ważne karnety procentowy upust – rozliczenie odbywać się będzie przez pobranie vouchera z % upustem adekwatnym do ilości niewykorzystanych dni (zgodnie z podziałem %).

REGULAMIN ROZLICZENIA KARNETÓW -TUTAJ

Życzymy wszystkim zdrowia, zachowania zdrowego rozsądku i liczymy, że skorzystają Państwo z naszych usług!

Wróć do listy