Aktualności

Terminarz zajęć Fitness w Gimnazjum nr. 114-11-2016

Witamy.
Jak informowaliśmy wcześniej zajęcia od poniedziałku 14 listopada zostaną tymczasowo przeniesione do Gimnazjum nr 1 w Śremie na małą salę, ich harmonogram przedstawiamy poniżej. Dodatkowo informujemy że siłownia pracować będzie w normalnym trybie, zawieszeniu ulegnie natomiast strefa cardio.

Z uwagi na brak zastępczej powierzchni usługa Music Bike zostaje wstrzymana do odwołania z dniem 11 listopada 2016. Podczas zajęć w Gimnazjum nie będą honorowane karty benefit, fit-profit oraz ok system. Na zajęcia obowiązywać będą karnety w następującej cenie :

79 zł – normalny – karnet na 10 wejść
65 zł – ulgowy – karnet na 10 wejść

Cena karnetu podyktowana jest zsumowaną ceną pojedynczych wejść (Gdzie cena pojedynczego wejścia została obniżona o 50% w stosunku do jej regularnej wartości z cennika, natomiast jego forma ograniczonymi możliwościami wynajmu powierzchni oraz ilością klientów jakich jesteśmy w stanie przyjąć w tym przejściowym czasie.

Informujemy, że karnety te obowiązują od 24 października. Dodatkowo wszyscy klienci, którzy zakupili karnety Fitness przed 24.10.16 a ich ważność będzie przekraczać termin 14 listopada mogą liczyć na ich wydłużenie.

Karnety do kupienia tylko i wyłącznie w kasie Śremskiego Sportu przy ul. Staszica 1a.

Obiecujemy dopilnować jak najszybsze zakończenie prac i oddanie wszystkich powierzchni treningowych do waszej dyspozycji. Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie obecnej sytuacji.

Zespół Fitness Śremski Sport.

Wróć do listy