Aktualności

Breeding Center Cup- za nami.2024-03-11

Firma Breeding Center przy współpracy ze Śremskim Sportem zorganizowała w dniu 10 marca 2024 pierwszy turniej piłki halowej. Zgłoszonych było 8 drużyn, ale ostatecznie w turnieju wzięło udział siedem zespołów. W grupie A rywalizowały Breeding center, Proxicom i Ucho Prezesa natomiast w grupie B wystąpiły :Totem, Instal Partner, DPD oraz Piłkorze do piątku. Do półfinałów awansował Breeding Center, Proxicom oraz Totem i Piłkorze do piątku.

W pierwszym półfinale Proxicom pokonał 3: 1 Piłkorzy do piątku, a w drugim Breeding Center zwyciężył 3:0 Totem.

Mecz o trzecie miejsce rozstrzygnęli na swoja korzyść piłkarze Totemu, pokonując 2:1 Piłkory do piątku.

W finale spotkali się Breeding Center i Proxicom. W pierwszym grupowym meczu turnieju Proxicom rozgromił Breeding Venter 5:0 ale w finale lepszym zespołem okazał się Breeding Center który wygrał 3:1 z Proxicomem i zdobył najważniejszy puchar.

Wszystkie zespoły turnieju otrzymały pamiątkowe zdjęcie, a trzy pierwsze puchary. Po zakończeniu turnieju wszyscy zawodnicy mieli możliwość zjedzenia  obiadu w Strefie Smaku w Śremski Sporcie, sponsorowanym przez współorganizatora czyli firmę Breeding Center.

Mamy nadzieję, ze za rok ponownie spotkamy się na tym ciekawym turnieju.