Aktualności

Inauguracja Green Bike Ligi za nami2022-11-08

19 goli padło na inaugurację kolejnego sezonu halowej Green Bike Ligi. Pierwszym liderem została broniąca tytułu ekipa Breeding Center.

Pierwsza kolejka rozpoczęła się od pojedynku Breeding Center z Ostrowem. Po pierwszej połowie utrzymywał się wynik bezbramkowy, ale w drugiej mistrzowie wrzucili „piąty” bieg i wygrali 5:0.

W drugim meczu Instal Partner przegrywał do przerwy z Grzybek&Lipski Gropu 0:2, ale po zmianie stron nadrobił straty z nawiązką i pokonał rywali 4:2. Straty odrabiać musiała także ekipa Proxicom Gaming. Dwa gole Michała Majorczyka dały jednak zwycięstwo 2:1 nad Ucho Prezesa.

Trzy punkty na inaugurację zdobył także Raitech Zbrudzewo, który ograł Znak Big Futsal 4:1.

W tym sezonie wprowadziliśmy także nowość. Po każdej kolejce wybierać będziemy „piłkarza kolejki”. Tym razem miano to przypadło Jakubowi Wojciechowskiemu z Instal Partner.

Kolejne mecze zaplanowano na 13 listopada. Tego dnia rozegrane zostaną dwie kolejki.

Rozlosowaliśmy także ćwierćfinałowe par Pucharu Ligi, które przedstawiają się następująco: